Včelařsko chovatelský dům v Rožmitále
Rožmitál pod Třemšínem, Palackého 69

Otevírací doba:

 

Po 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00 
Út 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00
Stř 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00
Čtv 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00
8:00 – 12:00 13:00 – 17:00
So 8:00 – 11:30

--

 Telefon: 775 606 608 

Prodejna nabízí široký sortiment krmiv pro domácí a hospodářská zvířata. Obilí, kompletní krmné směsi a minerální přísady pro prasata, drůbež, holuby, králíky, drobné hlodavce a exoty. Balené seno, podestýlkové hobliny lisované i parfemované, dřevěné peletky a velký výběr kočkolitů včetně silikonových. Dále slunečnici a směsi pro venkovní ptactvo. K těmto krmivům rozličné misky, krmítka, jesle a napáječky. Rovněž tak klece, přepravky, kroužky pro drůbež, holuby a hnízdní podkladky.

Pro psy a kočky je v našem obchodě připravena široká škála kompletních krmiv. A to od krmiv levných tzv. marketových až po proplany, v ucelené řadě dle věkových skupin. Krmné mražené maso, tepelně upravené masovky a konzervy. Dále sušený program (uši, šlachy, nožičky, klobásky, bůvolí kosti, atd.). Samoobslužný pult obsahuje velké množství speciálních zvířecích pamlsků rozličných velikostí i barev.

Rovněž nabízíme doplňková krmiva, krmné instantní těstoviny, vitaminy a minerální přísady. Z potřeb nabízíme např. misky plastové, nerezové a betonové. Vodítka, obojky, postroje, samonavíjecí vodítka, náhubky plastové i drátové, oblečky vyteplené i nepromokavé, výstavní klece, přepravky a pelíšky. Speciální reflexní vesty a obojky pro lovecké psy. Z kosmetiky můžeme nabídnout šampony pro různé typy srsti, antiparazitní šampony, kondicionéry, přípravky s norkovým olejem, atd.

 

Rybářská nabídka obsahuje kompletní sortiment háčků, olůvek, splávků a číhátek. Dále twistry, gumové rybky, woblery i boilies program. Pruty, navijáky, vezírky, čeřeny, podběráky, řízkovnice. Třpytky, mušky, plandavky. Široká škála vlasců, lanka, návazce, šňůry, vidličky a stojany na pruty, elektronické hlásiče. Různě velké krabičky, tašky a rybářské batohy. Skládací židle, krmítkové a vnadící směsi, instantní těsta a esence. Dále plovoucí krmné granule pro jezírkové ryby, suchá a mražená krmiva pro akvarijní rybky a vodní želvy.

 

Pro včelaře máme připraveno ochranné pracovní oblečení (kombinézy, klobouky se závojem, kukly a rukavice z jelenice). Dále pak rozpěráky, smetáčky, dýmáky, přelarvovací lžičky, potřeby pro značení matek (vychytávací klícky, poklopky, číslované značky, značkovací barvy a tužky). Nástavkové úly univerzál, rámkové přířezy, mezerníky, včelařský drátek, plastové podložky strůpky, mřížky kovové i plastové. Potřeby pro vytáčení medu (odvíčkovací talíře, vidličky, sítka dvojitá, nádoby pod medomet, přepravní kbelíky na med (20 kg). Svazové sklenice s emblémem včeličky, víčka). Potřeby na ošetření souší (sirné knoty, vysiřovací lampy a přípravek proti motýlici ,,stafex“). Ušlechtilé kvasinky na výrobu medoviny, stropní krmítka, krmítková a podněcovací víčka na třílitrové lahve atd.

Naše prodejna nabízí i včelí produkty. Pravý český včelí med z vlastní produkce. Medovinu českých i slovenských výrobců. Medové likéry, propolisovou tinkturu, mast a jiné kosmetické přípravky, svíce z včelího vosku.

Služby včelařům:
Celoroční výkup vosku a výměna vosku za mezistěny. Sezónní výkup medu.

Výkupna medu je každoročně v provozu zhruba od 1. června, každé pondělí od 19:00 hodin. Vzhledem k tomu, že výkupní cena medu je pohyblivá o její aktuální hodnotě Vás mohu kdykoli informovat na telefonu: 775 606 608